PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ

               … komfort, který oceníte

 

Podlahové topení přenáší teplo do okolního prostředí za pomoci tepelného sálání, s jehož pomocí je místnost vytápěna rovnoměrně. Topení v podlaze nezpůsobuje cirkulaci vzduchu, jako je tomu u vytápění s radiátory. Nedochází tedy k roznosu prachu.

V oblasti podlahového topení spolupracujeme s firmou GIACOMINI CZECH, s.r.o., která patří mezi přední světové výrobce ve svém oboru.Sálavé vytápění podlahou prošlo řadou vylepšení v oblasti izolace, systémů prostorové regulace, trubek ze syntetického materiálu, apod. Spolu s vývojem systémů regulace a elektrické kontroly byly rovněž umožněny úpravy technického pojetí a odstranění poruch. Těmito zdokonaleními byla navrácena důvěra v podlahové vytápění, které si dokázalo získat zaslouženou pozici v moderní tepelné instalaci.

Podlahové topení s sebou přináší:

  • teplotní komfort v podobě konstantní teploty,
  • omezení výrazného prachového proudění,
  • úspora nákladů na vytápění, atd.

 

Záruka 25 let na podlahové topení GIACOMINI

Garance na čtvrt století

Na systémy podlahového topení GIACOMINI se vztahuje prodloužená záruka 25 let. Jak tuto záruku získat? Může ji poskytnout námi proškolená montážní firma, která má certifikát, jež ji opravňuje záruku na systém poskytnout. Pokud montážní firma certifikát nemá, tak vám zaruční list vydá náš Obchodní manager příslušný vašemu okresu.

Kdy záruka platí

Záruční list obsahuje všechny potřebné údaje o stavbě, montážní firmě i podmínky, kdy platí. Záruka se vztahuje na veškeré škody způsobené prokazatelnou vadou materiálu po dobu záruky od termínu prodeje komponent. Záruka se vztahuje na veškeré komponenty podlahového vytápění GIACOMINI, které jsou trvale umístěny v betonové, případně anhydritové topné desce.

V záručním listu je též specifikováno, jaké složení má mít topná kapalina. Zároveň bude použit kompletní systém podlahového vytápění GIACOMINI (trubka, chránička, systémová deska nebo rohož, dilatační páska, lisované spojky), který na český trh dodala společnost GIACOMINI CZECH, s.r.o..

Kdy záruku nelze uplatnit

Záruku nelze uplatnit na mechanická poškození vzniklá po namontování a předání systému k betonáži nebo lití anhydritů, na komponenty podlahového vytápění, které nejsou umístěny v topné desce (rozdělovače a jejich příslušenství, skříně k rozdělovačům, regulační elektronika). Na tyto komponenty se vztahuje základní záruční doba v délce 24 měsíců.

 

zdroj: www.giacomini.cz