KOTLÍKOVÉ DOTACE 2017

Přemýšlíte nad výměnou starého neekologického kotle? Chcete dosáhnout úspory až 80 %? Nyní máte příležitost vyměnit svůj starý kotel za tepelné čerpadlo a navíc přitom ušetřit! Čas se krátí, příjem žádostí o kotlíkovou dotaci započne 5.září 2017!

ELEKTRO-FA.PAVELEK, s.r.o. zajišťuje prodej, montáž a následný autorizovaný servis švédských tepelných čerpadel IVT a NIBE. V rámci kotlíkové dotace bude možné tato čerpadla, jejichž seznam je pravidelně aktualizován a zveřejněn na stránkách https://svt.sfzp.cz/, pořídit místo starého kotle na tuhá paliva s ručním přikládáním.  Výše podpory kotlíkové dotace činí u tepelných čerpadel 80 % ze způsobilých výdajů, max. 120.000,- Kč a to se již vyplatí! Dále můžete obdržet další dotace a příspěvek kraje! Veškeré informace týkající se podmínek podpory výměny kotlů v rámci kotlíkových dotací naleznete zde: https://lokalni-topeniste.msk.cz/
.

 

Logo IVT tepelná čerpadla Logo NIBE

 

ČAS SE KRÁTÍ – NEVÁHEJTE A OBRAŤTE SE NA NÁS CO NEJDŘÍVE!

S výběrem nového tepelného čerpadla Vám pomůže a se vším poradí náš obchodně technický specialista na úspory energií a nákladů :

Tomáš Kuchař
TELEFON: (+420) 724 062 730
E-MAIL: tomas.kuchar@pavelek.cz

 

Kotlíkové dotace 2017

__________________________________________________________________________________________