Centrální řízení zdrojů energií

               … mejte vše pod kontrolou

 

Centrální řízení zdrojů energií zahrnuje integraci řízení zdrojů energií, přístupů, zabezpečení, dohledu, větrání, vytápění, klimatizace a bezpečnosti osob.

Pro centrální řízení zdrojů energií využíváme velmi často produkty značky CentraLine. Jedná se o nezávislou značku zavedenou společností Honeywell pro síťovou automatizaci budov. Řešení CentraLine jsou založena na vedoucí technologii, která spoří energii ve více než 100 milionech domovů a budov po celém světě.

Jako jedni z mála dokážeme u velkých projektů instalovat pro správu všech zdrojů grafickou centrálu Honeywell Enterprise Buildings Integrator™ (EBI). Jedná se o konfigurovatelný systém správy budov, který nabízí účinné a spolehlivé zajištění zabezpečení, bezpečnosti a komfortu osob a účinné provozování budov. Systém EBI je ideální například pro globální společnosti, a to mimo jiné z důvodu snadného překladu uživatelského rozhraní do místního jazyka a možnosti centralizovaného sledování a řízení místně nebo globálně rozmístěných budov.